Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Ringde Kepez fırtınası
7 Aralık 2009, Pazartesi - 21:09Kepez Belediyespor Tesisleri, Antalya Boks İl Şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Kulüp binası içerisindeki antrenman salonundaki ringde yapılan şampiyonaya, 9 kulüpten 60 sporcunun katıldı. Kepez Belediyespor Boks Takımı, minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde gerçekleştirilen şampiyonada, büyük bir başarıya imza attı. Ringde fırtına gibi esen Kepez Belediyesporlu boksörler, 16 altın, 7 gümüş ve 5 bronz madalya alarak, başarısını taçlandırdı.
Kepez Belediyespor Boks Takımı Baş Antrenörü ve Boks İl Temsilcisi Emin Günerhan, elde edilen başarının gelecek adına sevindirici olduğunu söyledi. Alt yapıya büyük önem verdiklerinin altını çizen Günerhan, Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan Tütüncünün, çocuklara, gençlere ve spora önem vermesi, ilçemizdeki çocukları sporla buluşturmamızda önemli bir rol oynuyor. Sporla, çocuklarımızı hem çevrenin zararlarından koruyoruz hem de onların spor ahlakıyla yetişmesine yardımcı oluyoruz. Alt yapımızda yüzlerce çocuğumuz var. Kulüp hizmet binası içerisindeki antrenman salonunda, ringimiz de hizmete girdi. Modern bir ortamda, Türkiye Şampiyonasında madalya kazanmak, milli takıma oyuncu yetiştirmek hedefiyle çalışıyoruz. Bize destek verenleri, güvenenleri başarımızla gururlandıracağız.