Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Yemek yarışmasında kayıtlar devam ediyor
7 Aralık 2009, Pazartesi - 20:48Kepez Belediyesinin, geleneksel Türk mutfağını tanıtmak ve gelecek nesle taşımak amacıyla ev hanımları arasında düzenleyeceği 1. Akdeniz Ev Yemekleri Yarışmasına başvurular kabul edilmeye başlandı.
Chef Club Akdeniz Turizm Aşçılar Birliğinin desteği ile Özdilekpark AVM ana sponsorluğunda yapılacak ola n yarışma 1213 Aralıkta Kepez Belediyesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Yarışmanın başvuruları da Kepez Belediyesinde ve Özdilek Park AVMde kabul ediliyor. Özdilekpark AVM ana sponsorluğundaki 1. Akdeniz Ev Yemekleri Yarışması, et, sebze, tavuk yemekleri ile hamur işleri ve tatlı dallarında yapılacak ve dereceye girecekler beyaz eşya ile ödüllendirilecek. Antalyanın en iyi aşçılarının belirleneceği yarışmaya sadece ev hanımları katılabilecek. .