Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden hastalara bayram ziyareti
29 Kasım 2009, Pazar - 06:52Kurban Bayramında ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hastaları ziyaret ederek sevindirdi. Bayram süresince ziyaret maratonunu sürdüren Başkan Tütüncü, bayramın ilk günlerinde ev ziyaretlerinin yanı sıra Antalya E Tipi Cezaevini ve Zübeyde Hanım Çocuk Sitesini ziyaret etmişti. Tütüncü bu seferde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ni ziyaret etti. Rahatsızlığı nedeniyle, bayramı hastanede geçirmek zorunda kalan vatandaşlar, karşılarında Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü görünce şaşırdılar. Hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Tütüncü, hastanelerdeki tüm katları gezdi. Hasta ve yakınları ile birsüre sohbet ederken, Tütüncüye şeker ve kolonya ikram edildi. Bayram gününde kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Tütüncüye teşekkür ederken, Belediye Meclis Üyesi Serhat Demir de eşlik etti.