Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden sevindiren ziyaretler
28 Kasım 2009, Cumartesi - 04:25Başkan Hakan Tütüncü, Kurban Bayramında da, kimsesizleri, darda olanları sevindirmeyi ihmal etmedi. Bayramın sevincini, coşkusunu ilçe halkıyla birlikte yaşayan Tütüncü, çocuk esirgeme yurdu ve cezaevinde kalanların da bayramını kutladı. Başkan Tütüncü, Kurban Bayramı dolayısıyla Antalya E Tipi Cezaevini ve Zübeyde Hanım Çocuk Sitesini ziyaret etti.
Tütüncü ilk olarak gittiği Adalet Bakanlığı Antalya E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda kapalı bölümde kalan hükümlülerle ve tutuklularla bir araya geldi. Kepez Belediye Meclis Üyesi Adlıhan Dere ve Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın da bulunduğu ziyarette Başkan Tütüncü, kapalı bölümde kalanların Kurban Bayramını kutlayarak, Kalplerimiz sizinle. İnşallah bunda sonraki bayramlarda sevdiklerinizle, ailenizle birlik olursunuz. Umarım çok daha güzel günlerde de bir araya geliriz. Kurban Bayramınızı tebrik ederim. Allah kurtarsın. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra Antalya E Tipi Cezaevi Müdürü Ergin Dinç ile birlikte Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumunda kalanları da ziyaret etti. Hükümlülerin çalıştığı seraları da gezen Başkan Tütüncü, uzun bir kuyruk oluşturan açık ceza infaz kurumunda kalanların, tek tek ellerini sıkarak, Kurban Bayramını tebrik etti. Hükümlüler de, bayramda kendilerini hatırladığı ve ziyaretiyle sevindirdiği için, Tütüncüye teşekkür etti.
Kepez Belediye Başkanı da, Antalya E Tipi Cezaevini, Ramazan Bayramında ziyaret ettiğinde daha sonraki bayramlarda da geleceğini ifade ettiğini hatırlatarak, Geleceğim, dedim geldim. Yine geleceğim. İnşallah bundan sonraki bayramlar, ailelerinizle geçireceğiniz bayramlar olur. şeklinde konuştu.
Tütüncü, Ramazan Bayramındaki ziyaretinde kendisinden istenen spor malzemelerini de bu ziyaretinde hükümlülere hediye etti. Tütüncü, Antalya E Tipi Cezaevine fitness aletlerinden oluşan spor park da yapacaklarını sözlerine ekledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Çocuk Esirgeme Yurdunda kalan çocukları da unutmadı. Tütüncü, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Zübeyde Hanım Çocuk Sitesini de ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette bir araya geldiği çocukların, bayramını kutladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çocuklar, Tütüncüye, ilgiyle karşıladı. Başkan Tütüncü de, çocukların ilgisine, sevgiyle, şefkatle karşılık verdi.
Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti İl Teşkilatının ve AK Parti Kepez İlçe Teşkilatının, bayramlaşma törenine de katılarak, partililerle bayramlaştı.