Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezde sirk keyfi
23 Kasım 2009, Pazartesi - 18:25Kepez Belediyesinin katkıları ile ilçeye gelen Akro Uluslararası sirk gösterisi başladı. Gösterinin ilk gününde akrobasi gösterisi ilgi ile izlendi.
Kepez İlçesine gelen Akro Uluslararası sirk gösterisi büyük ilgi çekti. 1 ay süresince Dokuma bölgesinde gösterierine devam edecek olan Akro sirkinin ilk gününde gösteriye büyük ilgi gösterildi. Kenya, Moğolistan, Rusya ve Gürcistandan gelen dünyaca ünlü akrobatlar ve lastik kızların gösterisi nefesleri kesti. İlizyon, ip cambazı, akrobatlar ve ateş yutan adamların gösterisini Kepez Belediye Başkan Vekili Mustafa Fatih Avşaroğlu, Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve vatandaşlar izledi. İlk olarak sahneye ip gösterisi gerçekleştirildi. Ardından ilizyon gösterisi, ip cambazı ve ateş yutan adamlar büyük alkış topladı. Akro sirk gösterisi 1 ay süresince Kepezde gösterilerine devam edecek.