Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez, genç basketbolcuları arıyor
19 Kasım 2009, Perşembe - 22:49Kepez Belediyesi yaptığı spor atakları ile gözdoldururken, basketbol altyapı seçmeleri yapılacak. 22 Kasım Pazar günü düzenlenecek olan yetenek seçmelerinde, başarılı sporcular altyapıya alınacak
Göreve geldiği günden itibaren spora büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1.ligde mücadele eden takımının yanı sıra altyapıyı da unutmadı. Her fırsatta gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulması için sporun önemli rolü olduğunu ifade eden Başkan Tütüncü, her zaman genç sporcuların yanında olduğunu ifade etti. Genç yeteneklerin tespit edilerek Türk sporuna kazandırılması amacıyla Sayı yapma sırası sende sloganı ile yetenek seçimi gerçekleştirilecek. 22 Kasım 2009 saat 17.00 de düzenlenecek olan yetenek seçimine 1994-2002 doğumlular katılabilecek. Genç yetenekleri kendilerini göstermeleri amacıyla Kepez Spor Salonuna davet eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gençlerimizi ne kadar çok spor yapmaya teşvik edebilirsek, o kadar kötü alışkanlıklardan uzak dururlar. Spora büyük önem veriyoruz. Açtığımız branşlarla çocuklarımızın sağlıklı yetişmesine vesile oluyoruz. Gençlerimizi Pazar günü düzenlenecek olan seçmelere davet ediyoruz diye konuştu.