Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüye SBS teşekkürü
16 Kasım 2009, Pazartesi - 22:20Kepez Belediyesi, HAMLE-DER ve hayırsever işbirliği ile 7 noktada açılan eğitim merkezlerinde eğitim-öğretim başladı. Kurslardan maddi durumları iyi olmadığı için dershaneye gidemeyen, özel ders alamayan 3 bin öğrenci ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı (SBS) kurslarından yararlanıyor. Eğitim merkezlerinde 6., 7. ve 8. sınıfa giden öğrencilere ücretsiz SBS kursu veriliyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Göksu Mahallesindeki eğitim merkezini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi. Sınıfları gezen Tütüncü, öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet ederek, talepleri dinledi. Öğrenciler de, ücretsiz SBS kursu imkânını kendilerine sunduğu için Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Tütüncü de, öğrencilere, Eğitim merkezlerinin yapılmasına katkı sağlayanlar, sizin gelecekte başarılı olmanızı istiyor. hatırlatmasını yaparak, şöyle devam etti: Sizlerin gelecekte toplumda örnek gösterilen kişiler olmanız için çalışıyoruz. Çok başarılı olursanız gelecekte toplumuz da çok kuvvetli olur. Sizlerden sadece derslerinize çok iyi çalışmanızı istiyoruz. Başarıya giden yol çok çalışmaktan ve gayret ortaya koymaktan geçer. Sizlerin yürekten Allah razı olsun, demeniz, yaptığımız hizmetlerdeki karımızdır. Bir de geleceğin Türkiyesini yetiştirebilirsek ayrıca mutlu oluruz. Sizlere iyi bir eğitim ortamı sunabilmenin gayreti içerisindeyiz. Eğitim olanaklarını en iyi şekilde kullanarak başarılı olmanızı arzuluyoruz. Bu imkanları en iyi şekilde değerlendirdiğinizde geleceğinize de yön vereceksiniz.
Başkan Hakan Tütüncü, Hamle Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (HAMLE-DER) ve hayırseverlerin desteği ile 7 noktada açtıkları eğitim merkezleriyle 3 bin öğrenciye ücretsiz SBS kursu verdikleri de sözlerine ekledi.