Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Murat Yosmaoğlu Kepezde
11 Kasım 2009, Çarşamba - 18:24Kepez Belediyespor Basketbol Takımının genel menajerlik görevine, Fenerbahçe Bay ve Bayan Takımlarının ve Bayan Milli Takımı nın eski menajeri Murat Yosmaoğlu getirildi.
Beko Basketbol Liginde mücadele eden Kepez Belediyespor hedefleri doğrultusunda bir ismi daha kadrosuna kattı. Basketbola uzun yıllar hizmet etmeyi hedefleyen Kepez Belediyespor Kulübü, idari kadrosunu Türk basketbolunun deneyimli bir ismi ile güçlendirdi.
Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir, genel menajerlik görevine Murat Yosmaoğlunu getirdiklerini açıkladı. Demir, hem oyuncu hem de yönetici olarak Türk basketboluna uzun yıllar hizmet eden Yosmaoğlunun, tecrübesiyle, bilgi birikimiyle Kepez Belediyesporda güzel işler yapacağın söyledi.
Kepez Belediyespor Başkanı, Murat Yosmaoğlunun genel menajerlik görevine gelmesiyle birlikte teknik heyet, oyuncular ile yönetim arasındaki iletişimin daha da güçleneceğini belirterek, Basketbolda güzel işler yapmak, ülkemizi Avrupa arenasında temsil etmek için yola çıktık. Amaçlarımız doğrultusunda teknik kadromuzu kurduk, transferlerimizi gerçekleştirdik. Yukarıları hedefleyen, büyük düşünen takımın genel menajerlik görevine de basketbolumuzda güzel işler başaran bir ismi getirdik. Taraftarlarımızı gönlü rahat olsun. Sezon hazırlıklarına geç başlamamız dolayısıyla şu ana kadar istediğimiz sonuçları alamadık. Murat Yosmaoğlu ile birlikte çıkışa geçeceğiz ve taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz. şeklinde konuştu.
1957 İstanbul doğumlu olan Murat Yosmaoğlu, Efes Pilsende, Fenerbahçede, Silahlı Kuvvetlerde, Ortaköyde basketbol oynadı. Yosmaoğlu, Fenerbahçe Bay-Bayan Basketbol Takımlarında, Bayan Milli Takımında ve TTNet Beykoz Takımında menajerlik görevinde bulundu.