Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezli teniscinin başarısı
9 Kasım 2009, Pazartesi - 17:52Kepez Belediyesi Spor Kulübü tenis antrenörlerinden Turgut Korkut 16. Senior Klasman Turnuvasında Türkiye 2.si oldu.
Kepez Belediyespor Tenis antrenörünün büyük başarısı. 24 Ekim- 1 Kasım 2009 tarihleri arasında Antalya Tenis İhtisas Kulübü (ATİK) kortlarında Türkiye Tenis Federasyonunun düzenlediği 16. Senior Klasman Turnuvasında Kepez Belediyesi Spor Kulübü Antrenörü Turgut Korkut Türkiye 2. oldu. Kepez Belediyespor Kulübünde 5 yıldır antrenörlük yapan Turgut Korkut, final maçını 7-5 ve 6-3 lük setlerle kaybetti. Turgut Korkut ilk sette başa baş bir mücadele sergiledi. Set puanına yaklaştı ama rakibinin daha iyi motive olmasından dolayı seti verdi ve diğer sette kolundan sakatlığı nükseden Turgut Korkut maçı iki sette kaybetti. Turnuvaya iyi hazırlandığını ve bekleneni yerine getirdiğini belirten Turgut Korkut başarısını sporcularına armağan etti.