Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncü Tanrıkulu kardeşleri kutladı
6 Kasım 2009, Cuma - 22:48Danimarkanın Kopenhag kentinde düzenlenen 19. Erkekler Büyükler Dünya Tekvando Şampiyonasında altın madalya kazanan Bahri Tanrıkulu ve 2008 Pekin Olimpiyatlarında 2inci olan Azize Tanrıkulu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye Tekvando Federasyonu Basın Sözcüsü Gürsel Kayanın da yer aldığı ziyarette Tütüncü, Tanrıkulu kardeşleri, uluslar arası turnuvalarda elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik etti.
Tütüncü, Bahri Tanrıkulunun dünya şampiyonu olmasının kendilerini onurlandırdığını, gururlandırdığını belirterek, Tanrıkulu kardeşlerin uluslar arası şampiyonlarda başarılar göstermesi ülkemiz için bir gurur kaynağıdır. dedi.
Başkan Tütüncü, Tanrıkulu kardeşlerin elde ettiği başarıların Türk gençliğine örnek olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: Bundan sonraki başarılar elde etme noktasında Tanrıkulu kardeşlerin destekçisi olmaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. Onların elde edeceği başarılar sadece aileleriyle sınırlı kalmıyor. Ülkemizin ismini duyuruyorlar, ay yıldızlı bayrağımızı göndere çektiriyorlar ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyorlar.
Antalyalılar olarak Tanrıkulu kardeşlerin Antalyalı olmasından dolayı da gururlandıklarını bildiren Başkan Hakan Tütüncü, Başarılarınızın artarak devamını diliyorum. Başarılarınızı istikrarlı bir şekilde sürdürüyor olmanız da çok güzel. Çünkü başarılar vardır elde edersiniz, o başarının sarhoşluğuna kapılırsınız ve bitişin eşiğine gelirsiniz. Tanrıkulu kardeşler, başarılarını artırarak devam ettiriyorlar. Kendilerini büyük bir hayranlıkla, takdirle kutluyorum. Şeklinde konuştu.
3üncü kez dünya şampiyonu olmasının büyük bir başarı olduğunu kaydeden Bahri Tanrıkulu da, Tütüncüden, tekvando sporuna sahip çıkmasını istedi. Başkan Tütüncü de, Kepez Belediyespor olarak tekvando sporuna gereken önemi verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini sözlerine ekledi.
Kepez Belediye Başkanı ve Türkiye Tekvando Federasyonu Basın Sözcüsü Gürsel Kaya da, Başkan Tütüncünün tekvando sporuna yapacağı katkılardan şüphe duymadıklarına vurgu yaparak, Tanrıkulu kardeşleri ve kendilerinden sonra gelecek olanları daha iyi yerlerde göreceğimize inancım tamdır. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, ziyarette Bahri Tanrıkuluya, dünya şampiyonu madalyasını da taktı.