Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez galibiyete kilitlendi
5 Kasım 2009, Perşembe - 19:13Kepez Belediyespor, Beko Basketbol Liginin 4. haftasında kendi evinde oynayacağı Tofaş maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyor. Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonunda günde yaptığı çift antrenmanla Tofaş maçı hazırlıklarını sürdüren Antalya temsilcisinde, Shan Fosterin yeniden sakatlanmasının sıkıntısını yaşanıyor. Sakatlığı yeniden nükseden Amerikalı basketbolcu, Cumartesi günü oynanacak olan maçta takımdaki yerini alamayacak. Kepez Belediyespor Antrenörü Tab Baldwin, Tofaşı yenerek, Pınar Karşıyaka yenilgisini unutturmak istediklerini söyledi. Baldwin, Bursa temsilcisinin, oynadığı 3 maçın 2sini kazandığını anımsatarak, Tofaşın çok iyi bir kadrosu var. İyi de basketbolda oynuyorlar. Zorlu bir maç olacak. Ama biz de iyi bir takımız. Kendi sahamızda maç kaybetmek istemiyoruz. Cumartesi günü de Tofaşı da yenmek için sahaya çıkacağız. Kazanmak için de elimizden geleni yapacağız. şeklinde konuştu.
Sezon hazırlıklarına geç başlamalarından dolayı yaşadıkları sıkıntıların arkasına sığınmadıklarının altını çizen başarılı çalıştırıcı, Oyun sistemime oyuncularım alışıyor. Daha da iyi olacağız. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Mazeret üretmenin bir anlamı da yok. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için maçlarımızı kazanmak zorundayız. dedi.
Tab Baldwin, seyirci desteğine ihtiyaçlarının olduğunu vurgulayarak, Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonunda Cumartesi günü saat 16.00da oynanacak olan Tofaş maçına Antalyalıları davet etti.