Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez Cumhuriyeti coşkuyla kutladı
29 Ekim 2009, Perşembe - 21:29Türkiye Cumhuriyetinin 86. kuruluş yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kepez İlçesinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. 86. Kuruluş yıldönümü kutlama törenleri, Kepezlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Kepezliler, ellerinde Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak oldu. Kepez Belediyesi Spor Salonu yanındaki Seyhan Caddesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni düzenlendi. Törene, Kepez İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Beşir Acar, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, siyasi partilerin ilçe başkanları, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Kepez Belediye Başkan Yardımcıları, kamu kurum ve kuruluşlarının ilçe müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve binlerce Kepezli katıldı.
İlçe Kaymakamı Özyiğit, İlçe Garnizon Komutanı Acar ve Başkan Tütüncü, tören alanını dolaşarak, öğrencilerin ve vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik etti.
Kepez İlçesinde bulunan okulların geçiş törenin de renkli sahneler yaşandı.