Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncüden Özdileke okul teşekkürü
29 Ekim 2009, Perşembe - 19:36Antalyanın en çok göç alan ilçesi olan Kepez, yeni bir eğitim kurumuna daha kavuşuyor. Özdilek Grubu, Yeşilyurt Mahallesinde16 derslikli Hüsniye Özdilek Anadolu Ticaret Meslek Lisesi inşa edecek.
Antalya Valiliğinde düzenlenen törenle de Vali Alaaddin Yüksel, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ve Özdilek Grubu Yönetim Başkanı Hüseyin Özdilek okulun protokolünü imzalandı.
Protokolün imzalanmasının ardından Özyiğit ve Tütüncü, Fabrikalar Mahallesindeki Özdilek Alış Veriş Merkezini ziyarete ederek, Hüseyin Özdileke ilçeye yeni bir okul binası kazandıracak olmasından dolayı teşekkür ettiler.
Başkan Hakan Tütüncü, Özdilek Grubunun, Kepezde, istihdam ve ekonomiden sonra eğitime de yatırım yapmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Tütüncü, Antalyanın en fazla göç olan ve genç nüfus oranının fazla olduğu Kepezde, yeni okullara büyük ihtiyaç duyulduğunu anımsatarak, şöyle devam etti.Özdilek Grubunun 16 derslikli Hüsniye Özdilek Anadolu Ticaret Meslek Lisesini inşa edecek olması, okul ihtiyacını karşılanmasına katkı sağlayacaktır. Bir eğitim gönüllüsü olarak ilçemize, geleceğimiz olan gençlere yeni bir eğitim kurumu kazandırılmasından dolayı mutlu oldum. Kepezliler adına Sayın Hüseyin Özdileke, ilçenin okul sorununun çözümüne katkısından dolayı teşekkür ediyorum. Hayırseverlere de Kepeze okul yapmaları, okullarımızın fiziki alandaki sıkıntılarının çözümünde bize yardımcı olmaları çağrısında bulunuyorum.
Ziyarette Başkan Tütüncü, Kaymakam Özyiğit ve Özdilek Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Özdilek, alışveriş merkezinin sinema salonunda, sis, su, rüzgar efektlerinin bulunduğu 5 boyutlu sinema da izledi.