Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tab Baldwin Pınar Karşıyaka maçı zor olacak
28 Ekim 2009, Çarşamba - 19:01Beko Basketbol Liginde mücadele eden Kepez Belediyesporun Antrenörü Tab Baldwin, ligin 3. haftasında deplasmanda oynayacakları Pınar Karşıyaka maçının çok zorlu geçeceğini söyledi.
Galatasaray Cafe Crown galibiyetiyle moral bulan Kepez Belediyespor, Beko Basketbol Liginin en zor deplasmanlarından biri olan Pınar Karşıyaka maçına galibiyet isteği ile hazırlanıyor.
Kırmızı-mavili takım, ligin 3. haftasında İzmirde karşılaşacağı Pınar Karşıyaka maçının hazırlıklarını Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonunda sürdürüyor. Antrenmana sakatlığı bulunan Levent Bilgin ve Bradley Bond Buckman katılmadı. Pınar Karşıyaka maçı ile ilgili açıklamada bulunan Baldwin, Fenerbahçe Ülker, Efes Pilsen kadar bütçelerinin ve kadro derinliklerinin olmamasına rağmen güzel basketbol oynamaya çalıştıklarını belirterek, Efes Pilsen, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Cafe Crown maçında iyi basketbol oynadığımızı Türkiyeye izletirdik. dedi.
Pınar Karşıyaka deplasmanın zor ve güzel olduğunu anımsatan Tab Baldwin, İzmir temsilcisinin seyircisini şu sözlerle övdü. Banvitte çalıştığım dönemde tanıdığım Pınar Karşıyaka seyircisi, oyuna büyük katkı sağlıyor. Takımlarının kazanması için ellerinden geleni yapıyorlar. Pınar Karşıyakanın seyircisi, Türkiyenin en iyi taraftarı, diyebilirim. Basketbolu iyi biliyorlar. Bilinçli seyircinin olduğu, takımını ateşli bir şekilde desteklediği maçta da yer almak hoşuma gidiyor.
Amerikalı çalıştırıcı, ligde takım ayrımı yapmadıklarını anımsatarak, Beşiktaş Cola Turka, Galatasaray Cafe Crown, Efes Pilsene karşı nasıl oynadıysak, bizim gücümüzdeki takımlarla da maçlarımızı aynı şekilde oynayacağız. Bizim seviyemizde olan takımlara karşı mücadele gücümüzü devam ettirsek sonuca ulaşabiliriz. ifadesini kullandı.
Kepez Belediyespor Antrenörü, takımına Avrupa basketbolu oynatmaya çalıştığına işaret ederek, oyuncularının yardımıyla, kafasındaki oyun sisteminin oluşmaya başladığını da sözlerine ekledi. .