Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez karateden 6 madalya
26 Ekim 2009, Pazartesi - 20:16Kepez Belediyespor Kulübünün branşları, turnuvalardaki başarılarını artırarak devam ettiriyor. Kepez Belediyespon Karate Takımı da, Antalya İl Karate Şampiyonasında başarılarına bir yenisini daha ekledi. Dilek Sabancı Spor Salonunda düzenlenen Antalya İl Şampiyonasına 10 kulüpten 140 sporcu katıldı. Kepez Belediyespor, turnavaya katıldığı 6 sporcusuyla madalya almasını bildi. Kepez Belediyespor, İl Karate Şampiyonasının ümit gençler kategorisinde 4 birincilik, 2 de ikincilik kazandı.
Kepez Belediyespor Karate Takımının Antrenöre Sema Veltan Bilgin, şampiyonanın, sporcularının maç tecrübesi kazanması adına yararlı geçtiğini belirterek, hedeflerinin Türkiye şampiyonalarında da madalya kazanmak olduğunu söyledi.
Bilgin, 10 Kasımda düzenlenecek olan Minik Yıldız İl Şampiyonasına madalya hedefiyle hazırlanacaklarını sözlerine ekledi.