Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Cüneyt ve Erdemden eski takımlarını yenme sözü
23 Ekim 2009, Cuma - 19:09Beko Basketbol Ligi takımlarından Kepez Belediyesporun deneyimli oyuncuları Cüneyt Erden ve Erdem Türetken, geçtiğimiz sezon formasını giydikleri Galatasaray Cafe Crown ile oynayacaklar maçın kendileri için farklı bir anlam ifade etmediğini söylediler. Başarılı basketbolcular, Kepez siyercisine de Pazartesi günü saat 18.00de oynanacakları Galatasaray Cafe Crown maçını kazanacaklarının sözünü verdi.
Kırmızı-mavili takımın tecrübeli oyun kurucusu Cüneyt Erden, play-offu hedeflediklerini belirterek, iyi bir başlangıç yaptıkları Türkiye Kupasından da şansız bir şekilde elendiklerini belirtti. Erden, Fenerbahçe Ülker maçında da iyi oyunlarını devam ettirdiklerini ifade ederek, şunları söyledi: Fenerbahçe Ülker maçını da 4. periyodun son 2-3 dakikasında kaybettik. Büyük maçları oynamak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Çıkışımızı, Galatasaray Cafe Crown maçında devam ettirmek istiyoruz. İyi basketbol oynuyoruz. Takımda iyi bir arkadaşlık var. Kendi evimizdeki maçta sezondaki ilk galibiyetimizi almayı ve iyi oyunumuzu galibiyetle süslemeyi arzuluyoruz. 15 yıldır profesyonel basketbol oynuyorum. Galatasaray Cafe Crowna karşı oynamak benim için farklı bir duygu olmayacak. Galatasaray Cafe Crowna başarılar diliyorum ama Kepezde şanslarının olacağını düşünmüyorum.
Cüneyt Erden, Kepez seyircisini merak ettiğini de kaydederek, Galatasaray gibi bir kulüpte, seyirci ile oynamanın farklı bir duygu olduğunu biliyorum. Pazartesi günü maçta salonun dolup olmayacağını, atmosferi merak ediyorum. Seyircimizi maça davet ediyorum. Maça gelsinler ve bizi desteklesinler. Seyircimize de maçtan mutlu ayrılacaklarının sözünü veriyorum. Şeklinde konuştu.
Kepez Belediyeyesporun deneyimli oyuncusu Erdem Türetken de Galatasaray Cafe Crown maçıyla ilgili şunları söyledi: Profesyonel oyuncularımız. Bu sezon Kepez Belediyesporun başarısı için mücadele ediyoruz. Maçtan galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz. Play-off hedefleyen bir takım olarak kendi sahamızda maç kaybetmek istemiyoruz. Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Ülkeri elimizden kaçırdık. Galatasaray Cafe Crown maçını kazanarak, iyi basketbolumuzu, iyi oyunumuzu iyi bir galibiyetle süslemek istiyoruz. İlk maçta, Kepezdeki atmosferi merak ediyorum. Maçı kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmak arzusundayız. Seyircimize de iyi basketbol izlettirerek, onların basketbol şevkini artırıp her hafta yanımızda olmalarını, bizi desteklemelerini sağlamayı amaçlıyoruz.
Kepez Belediyespor-Galatasaray Cafe Crown maçı, Kepez Belediyesi Erdal Öner Spor Salonunda Pazartesi günü saat 18.00de oynanacak.