Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Tütüncü halkıyla içice
19 Ekim 2009, Pazartesi - 20:32Başkan Hakan Tütüncü, mahallelerde şafak vakti mesaiye başlamayı sürdürüyor. Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte sabah saat 6.00da gittiği Ahatlı Mahallesi ile birlikte Yeşilyurt ve Şafak Mahallelerinde de vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle birlikte Şeyh Şamil Camiinde sabah namazını kıla Tütüncü, yatalak hasta olan İfaget Tosunu ve böbrek hastası Rukiye Çobanı evlerinde ziyaret etti. Tütüncü, hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek, kendileriyle yakından ilgileneceğini, her konuda da yardımcı olacağını ifade etti.
Başkan Tütüncü, ziyaretinde seçim kampanyasında evine misafir olduğu ve kendisini çok seven Güllü Toygunu da sevindirdi. Toygun, ziyaretine gelen Başkan Hakan Tütüncüyü, sevinç gözyaşlarıyla karşıladı. Toygunla sohbet eden, taleplerini dinleyen Tütüncü, Yeşilyurt Mahallesindeki öğrenci yurtlarını da giderek, idarecilerden yurtlardaki faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha sonra gittiği Turgut Reis İlköğretim Okulunda ve Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulunda, öğrencilerin sevgi gösterisiyle karşılandı. Turgut Reis İlköğretim Okulu Müdürü Ercan Özdemir ve Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu Müdürü Şehmuz Bayram, okullarındaki sorunlarla ilgili Tütüncüye bilgi verdiler. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, okulların fiziki alandaki sorunlarının çözümüyle yakıdan ilgileneceklerini dile getirdi. Okul ziyaretinde Tütüncü, ana sınıflarına ve bir sınıfa giderek bir araya geldiği öğrencilerle sohbet ettiği öğrencilere derslerine çalışmalarını, kitap okumalarını, öğretmenlerinin ve velilerinin sözlerini dinlemelerini tavsiye etti. Tütüncü, Şafak Mahallesi 17 Nolu Sağlık Ocağına giderek, sağlık çalışanlarının taleplerini dinledi, hastalara geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Ziyaretlerin ardında bir açıklama yapan Başka Hakan Tütüncü, Güzel bir gün yaşadık. Mahallelerde sorunları ve problemleri yerinde görme, insanlarımızın taleplerini yerinde dinleme, yapmış olduğumuz hizmetlerden memnuniyeti veya memnuniyetsizliği yerinde görme yerel yönetici acısından önemlidir. Ziyaretlerle halkımız içice olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. görüşünü dile getirdi.