Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN TEKİROVAYA DESTEK
9 Ekim 2009, Cuma - 18:36Kepezi, sporun merkezi yapmayı hedefleyen Başkan Hakan Tütüncü, Antalyayı temsil eden spor kulüplerine ve amatör spor branşlarına da sahip çıkıyor. Türkcell Süper Ligde mücadele eden Antalyasporun maçlarını açık tribünden izleyen Tütüncüden bir destek de 3. Ligde Antalyayı temsil eden Tekirova Belediyespora geldi.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir ile birlikte Tekirova Belediyesporun, Afyonkarahisarsporla geçtiğimiz hafta kendi sahasında oynadığı maçı izledi. Tütüncü, Dr Fehmi Öncel Stadında oynanan ve Tekirova Belediyesporun 2-0 kazandığı maçı ilgiyle takip etti. Başkan Hakan Tütüncü, maçı birlikte izlediği Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Urası ve kulüp yöneticilerini galibiyetten dolayı kutladı.