Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
TÜTÜNCÜ ZİYARET ETTİ SORUNU ÇÖZDÜ 06.10.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 18:27Başkan Tütüncü, gece-gündüz demeden esnafı, mahalleleri gezerek yerinde tespit ettiği sorunları çözüyor ve ilçe halkının mutluğunu artırıyor. Tütüncü, geçtiğimiz Pazar günü akşam saatlerinde Beşkonak Mahallesindeki bir nişan merasimine giderken, Yeni Hal Kavşağındaki Can Taksi Durağı esnafından çay daveti aldı. Başkan Tütüncü, nişan töreninden sonra Can Taksi Durağını ziyaret ederek taksicilerle birlikte çay içti. Can Taksi Durağı çalışanları da programının yoğun olmasına rağmen Tütüncünün, çay davetine katılmasından dolayı mutlu oldular. Kepez Belediye Meclis Üyesi Aydın Acanın da yer aldığı çay sohbetinde Tütüncü, taksici esnafının taleplerini dinledi.
Can Taksi Durağı Başkanı Barbaros Şahin de, daha önceki dönemde alt yapısı hazırlanan park çalışmasının dolayı taksi durağının çevresinin toz ve çamur içerisinde kaldığını belirterek, ilçe halkının da durak olarak kullandığı alanda çevre düzenlemesi yapılmasını talep etti.
Antalya Çevre Yolunun ilçe sınırlarında kalan bölümünde önümüzdeki aylarda yeşillendirme çalışması yapacaklarını anımsatan Başkan Hakan Tütüncü de, bürokratlarına, Can Taksi Durağının çevre düzenlemesinin yapılması talimatını verdi. Oturma grubunun yapılacağı taksi durağının çevresine de stabilize asfalt dökülerek, vatandaşlar çamur ve toz çilesinden kurtarılacak. Kepez Belediye Başkanı, ilçe halkının mutluluğunu artırmak için çalıştıklarını bildirerek, gecenin bir yarısı da olsa hizmete devam ettiklerini ifade etti. Ziyarette Kepezdeki taksi duraklarına 2010 yılından itibaren modern bir kimlik kazandıracaklarını anımsatan Tütüncü, Can Taksi Durağını da yenileyeceklerini sözlerine ekledi.