Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
KEPEZDEN İŞSİZLİĞE DESTEK 01.10.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 18:19Kepez Belediyesinden, ekonomik kriz sonucu yaşanan işsizlikle mücadeleye destek geldi. Kepez Belediyesi, Türkiye İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğü ile başlattığı Toplum Yararına Çalışma Programı Projesi kapsamında 100 geçişi işçi istihdamı talebinde bulundu. İşçi alımına ise 80 kişi başvurdu. Yapılan değerlendirmede 80 kişinin, 3 aylığına çalıştırılmak üzere Kepez Belediyesine alınması uygun görüldü. Sigortası yapılacak olan ve asgari ücret alacak 80 geçici işçi, İŞKURla yapılan proje gereği çevre temizliği programı kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğünde, ağaçlandırma, park ve bahçe düzenlenmesi işlerinde çalışacaklar.
Geçici işçiler, Kepez Belediyesi nikah salonunda 3 aylığına çalışacaklarına dair sözleşmeyi imzaladılar.Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Ali Fuat Uslu da, işçilere, hangi birimde çalışacakları konusunda bilgi verdi.