Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
BİTİM MUTLULUĞA İMZA ATTI 29.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 18:11Başkan Hakan Tütüncü, Beko Basketbol Liginde mücadele eden Kepez Belediyesporun Yardımcı Antrenörü Mehmet Bitimi evlendirdi. Basketbol camiasının sevilen teknik adamı Mehmet Bitim, Serap Delibaş ile nikah masasına oturdu. Kepez Belediyesi nikah salonunda düzenlenen nikah töreni, basketbol camiasını buluşturdu. Nikah törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir, Antalya Büyükşehir Belediyespor Bsaketbol Takımı Genel Menajeri Mustafa Kemal Bitim, Kepez Belediyespor Basketbol Takımının teknik heyeti, oyuncuları ve çiftin aileleri katıldı. Kepez Belediyespor Başkanı Demirin ve Büyükşehir Belediyespor Genel Menajeri Bitimin nikah şahidi olduğu törende Başkan Tütüncü, Mehmet Bitim ve Serap Delibaş çiftinin nikahını kıydı. Evlilik cüzdanını Delibaşa takdim eden Tütüncü, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.