Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
KEPEZ, TÜRKİYEYE ŞANS DAĞITACAK 28.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 18:09Kepez Belediyesinin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan çekiliş, TRTden canlı yayınlanacak.
Kepez, Milli Piyango İdaresinin 29 Eylül 2009 tarihindeki çekilişine ev sahipliği yapacak. Konserlerin de olacağı çekiliş, Kepez Belediyesinin katkılarıyla gerçekleştirilecek. TRTden naklen yayınlanacak çekiliş, Karatay Lisesinin yanındaki Kepez Belediyespor Tesislerindeki Ramazan ekinliği alanında yarın yapılacak. Saat 19.00da başlayacak olan çekilişin ardından halk oyunları gösterisi olacak ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Tuğba Karakuş konser verecek. 5 şanslı izleyene LCD televizyonun verileceği Kepezdeki Milli Piyango çekilişinde, Gece Yolcuları grubu da sahne alacak.
Kepezde gerçekleştirecek çekiliş öncesi, TRT ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Çekiliş programın yönetmeni Mustafa Önal, programın sunucusu Ömer Ersöz ve Milli Piyango Çekilişler Daire Başkanı Mürteza Çakır, makamında ziyaret ettikleri Tütüncü ile programın son hazırlıklarını görüştü.
Başkan Tütüncü, ücretsiz, halka açık olan çekiliş programına Antalyalıları davet ederek, bu organizasyonun Kepezin tanıtımına katkı sağlayacağını belirtti. Kültürel ve sanatsal etkinliklere destek vermeyi sürdüreceklerinin altını çizen Tütüncü, bundan sonra da Antalyada büyük organizasyonların gerçekleşmesine vesile olacaklarını ifade etti.
Başkan Hakan Tütüncü, olası bir hava muhalefetinde tüm etkinliklerin Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapılacağını da sözlerine ekledi.