Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZDE SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ 28.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 18:06Kepez Belediyesi 1. Santranç Turnuvası sona erdi. Belediye Spor Salonunda gerçekleştirilen turnuva çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. Turnuvaya 11 yaş altı kız, 12 yaş üstü erkek, 12 yaş üstü kız ve 12 yaş üstü erkek kategorilerinde toplam 140 sporcu katıldı. Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilen turnuvada dereceye girenler şu şekilde belirlendi. 11 yaş ve altı erkeklerde Dalgar Hakkı Berat, 12 yaş ve üstü erkeklerde Aydın İsmail, 11 yaş ve altı kızlarda Bardak Saheste Selin ve 12 yaş ve üstü kızlarda Kırıkoğlu Gamze birinciliği elde etti. Dereceye girenler Kepez Belediyesi Spor Kulübü tarafından çeşitli hediyeler verildi.