Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZ ŞUTÖRÜNÜ BULDU. 24.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:57Beko Basketbol Liginde üst sıralara oynamayı hedefleyen Kepez Belediyespor, eksik mevkilere oyuncu arayışlarını sürdürüyor. Kırmızı-mavili takım, Antrenör Tab Baldwinin isteği üzerine 2 numara (skorer guard) pozisyonunda oynayan Amerikalı oyuncu Shan Fosteri transfer etti. 1.98 boyunda ve 23 yaşındaki oyuncu ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Geçtiğimiz yıl İtalyanın Eldo Caserta takımında oynayan Amerikalı basketbolcu, Antalyaya gelerek, takımla birlikte antrenmana çıktı. Foster, Kepez Belediyesporun, Antalya Cup Turnuvasında Bornova Belediyesi ile yarın karşılaşacağı maçta oynaması bekleniyor. Kepez Belediyesporun yeni transferi, İtalya nın Eldo Caserta takımında maç başına 29.4 dakika sahada kalıp, 10.4 sayı ortalaması ile oynamıştı.