Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ UMUTA UMUT OLDU 23.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:55Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, koruyucu anne Gülsüm Kabadayının, Umut adını verdiği 312 yoğun bakımda kalan genci ziyaret etti. Koruyucu anne, Tütüncüden, Umutun velayetinin kendisine verilmesi konusunda Başbakan Erdoğanla görüşmesini istedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramında, hastaları ve sağlık çalışanlarını da unutmadı. Antalya E Tipi Cezaevine ve Sosyal Hizmetlere bağlı yurtlara bayram ziyaretinde bulunan Tütüncü, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesini de Ramazan Bayramının 3üncü günü ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Hekim Yardımcısı Dr. Huriye Cınas ile birlikte hastanedeki servisleri gezerek, hastaların, hasta yakınlarının ve hastane çalışanlarının bayramını kutladı. Başkan Tütüncü, ziyarette geçmiş olsun dileklerini ilettiği hastaların taleplerini de dinledi. Tütüncünün bayram ziyaretiyle hastalar, hem sevindi hem de moral buldu.
Kepez Belediye Başkan Hakan Tütüncü, koruyucu anne Gülsüm Kabadayının ilgilendiği, trafik kazası sonucu 312 gün yoğun bakımda kalan ve Umut ismi verilen genci de (17) de tedavi gördüğü odasında ziyaret etti. Sosyal Hizmetlerin, kaza sonrası üzerinde kimlik çıkmadığı için Mustafa Öz diye nüfusa kaydettirdiği gence, geçmiş olsun dileklerini ileten Tütüncü, Umutun tedavisinin tamamlanması için ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını belirtti.
Koruyucu anne Kabadayı da, hastaneye getirildiği günden beri bakımını üstlendiği ve bugüne kadar hiçbir akrabası ortaya çıkmayan Umutun velayetinin kendisine verilmesiyle ilgili Tütüncüden yardım istedi. Kabadayı, Başkan Hakan Tütüncüden, gencin velayetinin kendisine verilmesiyle ilgili Başbakan Recep Tayyip Erdoğanla görüşmesini talep ederek, Benim 3 tane çocuğum var. Umut, benim 4üncü çocuğum oldu. Onun vasisi olmak istiyorum ama bunu izin vermiyorlar. Ne olur beni Umutun ayırmasınlar. Bunu izin vermeyin. Çocuğun velayetinin bana verilmesiyle ilgili Başbakanla görüşmenizi istiyorum şeklinde konuştu.
Tütüncü de, koruyucu annenin isteğine,Merak etmeyin. Maddi ve manevi her zaman sizin yanınızdayım. Bu örnek davranışınızı takdirle karşılıyorum. Çocuğun velayetinin size verilmesi konusunda ilgili bürokratlarla bakanlarla gerekirse Sayın Başbakanımızla görüşeceğim. Size elimden gelen yardımı yapacağım. Cennetlik bir annelik örneği gösterdiniz. Ellerinizden öpüyorum şeklinde cevap verdi.