Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN MUHALEFETE BAYRAM ZİYARETİ 23.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:54Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye meclisinin, CHP Grup Sözcüsü Şahali İnceye ve MHP Grup Sözcüsü Reşat Oktaya bayram ziyaretinde bulunarak, siyasette özlenen bir tabloyu gerçekleştirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramında, muhalefet partilerinin meclis üyelerini ziyaret ederek, örnek bir davranış sergiledi. Tütüncü, siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşmaya yeni bir anlam kazandırarak, Kepez Belediye Meclisindeki muhalefet partilerinin meclis üyeleriyle bayramda bir araya geldi.
Ramazan Bayramının 1inci günü protokolle bayramlaşan Başkan Tütüncü, eşi Ayşe Tütüncü ile birlikte Kepez Belediyesinin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Sözcüsü Şahali İnceye ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Sözcüsü Reşat Oktaya bayram ziyaretinde bulundu.
Tütüncü çifti ilk olarak MHP Grup Sözcüsü Oktayı, evinde ziyaret etti. Başkan Hakan Tütüncü, çiçek takdim ettiği Oktayın ve diğer MHPli Kepez Belediye Meclis Üyelerinin Ramazan Bayramını tebrik etti. Tütüncü çifti, daha sonra CHP Grup Sözcüsü Şahali İnce ile evinde bir araya geldi. Tütüncü, çiçek sunduğu İncenin ve diğer Kepez Belediye Meclis Üyelerinin Ramazan Bayramını kutladı.
Tütüncü, her iki ziyarette yaptığı, yapacağı hizmetleri paylaştı, muhalefet partilerinin grup sözcülerinin, Kepezdeki sorunlarla ilgili çözüm önerilerini dinledi.
Bayramların, küskünlüklerin, dargınlıkların, kavgaların unutulduğu, kardeşliğin, dostluğun ön plana çıktığı günler olduğunu anımsatan Kepez Belediye Başkanı, şunları söyledi: Birlik ve beraberliğin anlam kazandığı bayram günlerinin sevincini meclis üyelerimizle paylaşmak istedim. Bayramın, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını umut ediyorum. Kepez Belediye Meclisindeki bütün meclis üyeleri benim yol arkadaşımdır. Hepsini seviyorum ve değer veriyorum. AK Partili meclis üyesi benim için ne kadar değerli ve önemliyse CHPli, MHPli meclis üyeleri de o kadar değerli ve önemlidir.
Tütüncü, meclis üyeleri arasında bir ayrımcılık yapmadığını ve yapmayacağının altını çizerek, Kepezin sorunlarını, bütün meclis üyelerimizin katkılarıyla, önerileriyle çözeceğiz birlikteliğimizden güzel bir sonuç netice çıkarabilirsek kazanacak olan Kepezdir. Zaman zaman yanlış algılamalar olabilir. Önemli olan bir araya gelip güçlerimizi birleştirmektir. Bize güvenip oy veren halkımız için bunu yapmalıyız. Düşünceleri, siyasi görüşleri ne olursa olsun, Kepez Belediye Meclisindeki bütün meclis üyeleri çok sevdiğim yol arkadaşlarımdır. şeklinde konuştu.