Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN İLK BAYRAMLAŞMA 19.09.09
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde, görev süresinde personeliyle ilk bayramlaşmasını gerçekleştirdi.
Kepez Belediyesi, nikah salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Başkan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Kocaağa, Mustafa Sağdur, Ali Fuat Uslu, Gürsel Kaya ile birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.
Bayramlaşma törenindeki konuşmasına Antalyalıların ve personelinin Ramazan Bayramı tebrik ederek başlayan Tütüncü, güzel bir Ramazan ayını geride bırakmanın huzur ve mutluğunu yaşadıklarını belirtti. Kepez Belediyesinin Geleneksel Ramazan Etkinliğinde ve belediye hizmetlerinde gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı personelini kutlayan Başkan Hakan Tütüncü, şunları söyledi: Hep birlikte bir ailenin mensuplarıyız. Esasında bu ortamında içinde birbirimize çok yaklaştığımızı, birbirimizin arasında güzel bir sevgi, kardeşlik ve dostluk bağının da oluşmaya başladığını görüyoruz. Belediye personelim, benim yol ve çalışma arkadaşlarımdır. Çünkü hepimiz birlikte, beraber olduğumuz takdirde sürdürdüğümüz kamu hizmetinin, halka daha güzel ulaşacağını biliyorum. Bizler, birbirimiz daha da çok seversek, yaklaşırsak, birbirimizin işini daha da kolay kılabilme gayretinde olursak orada bereket ortaya çıkar. Bizler siyaseti her zaman millete faydalı olmanın aracı olarak gördük. Sizler de hayatın en anlamlı yanını halkımıza ve milletimize en iyi şekilde hizmet götürme de gördüğünüz takdirde hep birlikte Kepeze hizmet etmeyi başarmış olacağız.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayramların, mutluluk, sevinç ve neşe günleri olduğunu söyleyerek, Bayramlar, dargınlıkların, küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, birlik ve beraberliğin gerçek manada ortaya çıktığı müstesna günlerdir. Bu müstesna günleri en güzel şekilde değerlendirmek suretiyle güzel bir bayramı yaşamayı umut ediyorum. Bu bayramlaşma töreni vesilesiyle İslam aleminin, Türk milletinin, Antalyalı, Kepezli kardeşlerimin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. şeklinde konuştu.
Konuşmasının ardından Başkan Tütüncü, bürokratlarıyla birlikte, çalışanlarının Ramazan Bayramını kutladı.