Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ, BAYRAMDA BÜYÜKLERİNİZİ SEVİNDİRİN 19.09.09
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Güçsüz Kimsesiz ve Yaşlıları Koruma Derneği (YAKODER) üyelerinden sonra Fethi Bahçın Huzurevinin sakinleriyle de iftar yemeğinde bir araya geldi. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın da bulunduğu Fethi Bahçın Huzurevindeki iftar yemeğinde Tütüncü, tek tek ilgilendiği huzurevi sakinlerine, hal hatırlarını, bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Masaları da dolaşan Başkan Tütüncü, kırmızı gül hediye ettiği yaşlıların, Ramazan Bayramını kutladı.
Yaşlılar da ziyaretiyle kendilerini sevindiren, hatırlayan Tütüncüyü, bir evlat özlemiyle kucakladı. Huzurevinin 150 sakiniyle iftarını açan Başkan Hakan Tütüncü, Ramazanın, milletçe birlik ve beraberliğin zirveye çıktığı bir dönem olduğunu söyleyerek, Ramazan, sosyal yardımlaşma duygularımızın, düşüncelerimizin çağlayan olup aktığı bir dönemdir. dedi.
Kepez Belediye Başkanı, insani yükümlülük gereği toplumundaki bütün kesimlerle bütünleşmenin gayretinin gösterilmesi gerektiğinin altını çizerek, şunları söyledi: Verdiğimiz iftar yemeği ile Antalya huzurevi sakinlerine olan ahde vefa, gönül borcumuzu ifade ettik. Huzurevinde kalan büyüklerimiz, bizden hatırlanmayı, tatlı sesi, tebessümü, ellerine dokunulmasını bekliyor. Bu iftar yemeğinde bunu yapmaya gayret ettik. Büyüklerimizin hayır dualarını alalım istedik. Çünkü onların hayır duaları bizleri hayata bağlıyor. Antalyadaki bütün vatandaşlarımızı, Ramazan Bayramında huzurevindeki bu güzelliği yaşamaya, büyüklerimizin gönüllerini, dualarını almaya davet ediyorum.
Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün de imkansızlıkların içerisinden imkan meydana getirerek güzel bir ortamı yaşlılara hediye ettiğini kaydeden Başkan Tütüncü, ellerinden gelen her türlü gayreti, desteği sunarak huzurevlerini çok daha güzel yerler haline getirmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Fethi Bayçın Huzurevi Müdürü Hüseyin Karataş da, Tütüncünün, Kepez Belediyesinin sınırları içerisinde olmamasına rağmen huzurevini ziyaret etmesinin çok anlamlı bulduğunu bildirerek, Büyüklerimizi hatırladığı, sevindirdiği için Sayın Tütüncüye teşekkür ederim. ifadesini kullandı.