Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
BAYRAM MESAJI
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:45Manevi atmosferi içerisinde yaşayarak tamamlamış olduğumuz bir Ramazan ayını daha huzur içerisinde geride bırakarak, Ramazan Bayramına ulaşmış bulunuyoruz. Bu bayramı, mutlu insanlarla gönül huzuru içerisinde idrak etmekten büyük kıvanç duymaktayım. Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramının, tüm Antalyalı hemşehrilerime ve mesai arkadaşlarıma huzur ve barış getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle yüreğinde bayram heyecanı taşıyan herkesin bayramını kutlar, saygılar sunarım
Hakan Tütüncü
Kepez Belediye Başkanı