Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ, MİNİBÜSÇÜLERİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAK 15.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:35Minibüsçüler Odasının iftar yemeğine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Minibüsçü esnafının sorunlarının çözümüyle ilgili ilçe belediye başkanı olarak üzerime hangi rol düşüyorsa yapmaya hazırım. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meslek odalarının, sivil toplum kuruluşlarının iftar yemeklerine katılarak hem Ramazanın rahmet ve bereketini paylaşıyor, hem de talepleri dinliyor. Oto Tamircileri Odasının iftar yemeğini katılarak, sanayici esnafıyla bir araya gelen Tütüncü, Antalya Minibüsçüler Odasının, Şoförler ve Otomobilciler Odasının hizmet binasında verdiği iftar yemeğine de katıldı. Minibüsçü esnafının ilgiyle karşıladığı Tütüncü, burada yaptığı konuşmada Esnafımız, Antalyanın kalbi, vicdanı, nabzı olarak nitelendirilse de, bu sıfatları en çok hak eden minibüsçüler esnafımızdır, diye düşünüyorum. dedi.
Başkan Tütüncü, minibüsçü esnafının önemli sıkıntılarını olduğunu bildiğini ifade ederek, şunları söyledi: Minibüsçü esnafının, sorunlarının acilen çözülmesini istediğini de biliyorum. Bu sorunlarının çözümü noktasında ilçe belediye başkanı olarak üzerime hangi rol düşüyorsa bunu yapmaya hazırım. Kalbimiz de gönlümüz minibüsçü esnafıyla birdir. Birlik ve beraberlik ortamı içerisinde dolmuşçu esnafının sıkıntılarını çözmekte bizlere nasip olacaktır. Birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz, dostluğumuz daim olsun.
Antalya Minibüsçeler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gönenç de, iftar yemeğine katılımından dolayı Tütüncüye teşekkür etti
Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Antalya Müteahhitler Derneğinin iftar yemeğinde de hazır bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyanın şehirleşmesinde müteahhitlerin önemli bir rol oynadığına dikkat çekerek, Bundan sonraki süreçte Antalyalı müteahhitlerimiz şehirleşmenin daha iyi bir zeminde ilerleyebilmesi için, kendilerine düşen göreve dikkatli bir şekilde yerine getireceğine inanıyorum. şeklinde konuştu. .