Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
EMNİYET MÜDÜRÜ YILMAZDAN TÜTÜNCÜYE ZİYARET 10.09.2009
12 Ekim 2009, Pazartesi - 17:25Antalya Emniyet Müdürü Dr. Ali Yılmazı kabul eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, suçu ve suçluluğu önleyecek, halka faydalı olacak projeleri Emniyet Teşkilatıyla birlikte yapacaklarını söyledi.
Antalya Emniyet Müdürü Dr. Ali Yılmaz, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. İadeyi ziyarette konuşan Emniyet Müdürü Yılmaz, göreve başladığı 2 aylık sürede Başkan Tütüncü ile aralarında sıcak bir ilişkilerinin oluştuğuna değinerek, Geçmişte de gıyaben tanıdığım Sayın Tütüncü, çok başarılı, işinin ehli, sosyal projelere açık olan bir kişidir. dedi.
Tütüncü ile birlikte ortak akılla sosyal projelere imza atacaklarını belirten Yılmaz, Kepez Belediyesinin, Antalya Emniyet Teşkilatına her türlü desteği verdiğini biliyorum. Antalya adına desteklerinden dolayı Sayın Tütüncüye teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Antalya halkının yararına birçok sosyal projeyi birlikte sonuçlandıracağımızı düşünüyorum. şeklinde konuştu.
Başkan Hakan Tütüncü de, Emniyet Müdürü Dr. Ali Yılmazın, 2 aylık görev süresinde gerçekleştirdiği icraatlarla, Antalyaya güzel hizmetler yapacağının gösterdiğini ifade etti.
Yılmazın, Antalyada göreve başlamasından dolayı onur ve gurur duyduğunu bildiren Tütüncü,Emniyet, toplumumuzun en temel gereksinimlerinden bir tanesidir. Ufuk sahibi, yüksek bir ufukla meselelere eğilen, demokrasinin sınırları içerisinde asayişi sağlama, emniyeti temin etme hassasiyetini gösteren bir bürokratımızla bu ihtiyacın giderilecek olması bize büyük bir mutluluk veriyor. diye konuştu.
Kepez Belediye Başkanı, Emniyet Teşkilatının her zaman yanında olduklarını kaydederek, sözlerini şöyle tamamladı: Bir hukukçu olarak suça giden yolların kapatılması durumunda toplumdaki suç oranının ciddi manada azalacağını düşünüyorum. Sosyal içerikli projeleri, sosyal faydayı sağlamaya dönük projeleri Emniyet Teşkilatımızla birlikte yapabilecek olma ihtimalimizin bu dönümde yüksek olmasından dolayı kentimiz adına çok mutluyum. El ele, gönül gönüle vermek suretiyle Emniyet Teşkilatımızın gücünü kullanarak, imkanlarımızı ortaya koyarak halkımız için faydalı olacak, suça ve suçluluğa gidecek yolları kapatacak projeleri birlikte uygulayacağız