Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZİN PEHLİVANINDAN ALTIN 27.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:48Kepezin pehlivanından altın
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşleri nde deste büyük boyda 1inci olan pehlivanları Serkan Serttürkü, başarısından dolayı kutladı.
Kepez Belediyesinin pehlivanları, er meydanındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Kepez Belediyesinin pehlivanı Serkan Serttürk, Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşlerinde deste büyük boyda 1inci oldu. Serttürk, başarısını paylaşmak için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Başarısından dolayı pehlivanı kutlayan Tütüncü, Ata sporu güreşe büyük önem veren bir belediye başkanı olarak, güreşte aldığınız dereceyle gurur duydum. Bu başarınızı diğer organizasyonlarda da devam ettirmenizi istiyorum. şeklinde konuştu.