Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ KAMİLE NİNEYİ SEVİNDİRDİ 26.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avni Dolunay Mahallesinde oturan 97 yaşındaki Kamile Karakurtu, ziyaretiyle sevindirdi. Kamile Nine de yaptığı esprilerle misafirlerini gülmekten kırıp geçirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rahmet ve bereket ayı Ramazan ayının sevincini ve coşkusunu ilçe halkıyla paylaşıyor. Tütüncü, iftardan 2 saat önce mahallelere giderek çat kapı ev ziyaretlerinde bulunuyor. Haber verilmeden gerçekleştirilen ev ziyaretlerinde, vatandaşlar karşılarında Kepez Belediye Başkanı Tütüncüyü görmenin şaşkınlığını yaşıyor. Tütüncü, dün de Santral, Kepezaltı, Avni Dolunay ve Özgürlük Mahallesinde 6 ev ziyaretinde bulundu. Ev ziyaretine Ünsal Mahallesinde, iki zihinsel engelli çocuğu olan bir aileyle başlayan Başkan Tütüncü, Avni Dolunay Mahallesinde oturan 97 yaşındaki Kamile Karakurtu, ziyaretiyle mutlu etti. Kamile Nine, elini öpen Başkan Tütüncüyü bir evlat sıcaklığında karşıladı. İlerlemiş yaşına rağmen oldukça sağlıklı görünen Kamile Nine, yaptığı esprilerle hem Tütüncüyü hem de diğer misafirlerini gülmekten kırıp geçirdi. Başkan Hakan Tütüncü, ihtiyaçlarını karşılayacağı Kamile Nineyi, daha sonra ziyaret edeceğini söyledi.
Tütüncü, Kamile Karakurtun evine giderken sokakta gördüğü vatandaşlarla da sohbet etti, çocuklara hediyeler verdi. Mahalli sakinleri de bir Kepez Belediye Başkanının, ilk kez Avni Dolunay Mahallesini ziyaret ettiğini ifade ettiler. Avni Dolunay Mahallesi ziyaretinin ardından Başkan Tütüncü, Antalya İl Müftülüğünün, Akdeniz Sanayi Sitesindeki iftar yemeğine katıldı. İftardan sonra Kepezaltı Mahalle Muhtarı Yusuf Küçükkayayı ziyaret eden Tütüncü, bu mahallede bir eve konuk oldu, taziye ziyaretinde bulundu.
Kepez Belediye Başkanı, Saat 17.00de başladığı ev ziyaretlerini, saat 23.00de Özgürlük Mahallesinde konuk olduğu iki evle tamamladı.