Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HOTARA KEPEZ DOSYASI 25.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:37Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçenin sorunları, mülkiyet sıkıntısıyla ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotara, dosya sundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, makamında ziyaret ettiği Başkan Tütüncüyle ilçenin sorunları hakkında bir süre görüştü. Hotar, Ankarada birlikte çalışma imkanı bulduğu Tütüncünün, Kepezde ve Antalyada güzel işler yapacağına inandığını söyledi. Tütüncüye, başkanlık görevinde başarılar dileyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Kepez i ilgilendiren her konuda Genel Başkan Yardımcısı olarak da, Hükümet olarak da Sayın Tütüncüye destekte bulunacağımızı ifade etmek istiyorum dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü de, ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği Nükhet Hotara, ilçenin sorunları ve mülkiyet sıkıntısıyla ilgili bir dosya sundu. AK Parti Hükümetinin, Kepezdeki tapu iptalleri ve 2B sıkıntısıyla yakından ilgilendiğini anımsatan Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, şunları söyledi: Hükümetimizin gayretleri ile 2B Yasası, Tapu Kanunu na yeniden eklendi. Kanun çıktı şimdi yönetmelik aşamasında. Bu kanun halkımızı mağdur etmeyecek şekilde çıkacak, Hükümetimiz, ilk günden itibaren 2B sorununu sahiplendi ve çözümü için gayret gösterdi