Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZ ŞENLİĞİNİN KONUĞU SAMANİ 25.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:35Kepez Belediyesi tarafıdan gerçekleştirilen Ramazan Şenliklerinin konuğu Ak Parti Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani oldu. Samani, şenik alanını gezerek organizasyonla ilgili övgüde bulundu.
Eski Ramazanların yad edildiği Kepez Ramazan şenliği doludizgin devam ediyor. Şenliğin başladığı ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan şenlik alanı önemli konuklara da ev sahipliği yapıyor. Ramazan şenliğinin konuğu Ak Parti Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani oldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Akdeniz Kültür ve İletişim Kulübü (AKİK) Başkanı Mehmet Karakayalı tarafından şenlik alanında ağırlanan Samani, bir süre şenlik alanını gezerek şenlik programı hakkında bilgi aldı. Şenlik programında tasavvuf müziği konseri ve semazen gösterilerini bir süre izleyen Samani ve beraberindekiler şenliğe gelen vatandaşlarla bir süre sohbet ederek şenlik alanından ayrıldılar.