Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ SORUNLARI TESPİT EDİYOR VE ÇÖZÜYOR 24.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:20Kepez Belediyesi, Esentepe Mahallesinde 3 km, Varsak Atatürk Caddesinde de 3,5 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirerek tozlu, bozuk yol derdini sona erdirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret ettiği mahallelerde yerinde tespit ettiği sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor. Geçtiğimiz günlerde Esentepe Mahallesi ziyaret eden Tütüncü, Muhtar Salih Demirelle mahalleyi gezerek, sorunlar hakkında bilgi almıştı. İnceleme gezisinin ardından Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Esentepe Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı. Mahallede 3 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilerek, tozlu ve bozuk yol derdi tarihe karıştı. İlçede sıcak asfalt çalışmasını aralıksız sürdüren Kepez Belediyesi, Varsak Atatürk Caddesine de sıcak asfalt döküyor. 3,5 km.lik sıcak asfalt çalışmasıyla, Varsakı, Altınovaya bağlayan yol, modern bir görünüm kazanıyor. Sıcak asfalt çalışmasının yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediyesinin alt yapı çalışmasını tamamladığı Varsak bölgesindeki caddelerde asfalt çalışmasını sürdürüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 4 aylık görev süresinde şu ana kadar 47 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.