Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZDEN 3 ŞAMPİYONLUK 20.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:13Kepez Belediyesi Tenis Takımı, Mersin ve Marmariste düzenlenen 12 Yaş Turnuvasında 3 şampiyonluk kazanarak, Antalyanın gururu oldu.
Kepez Belediyespor Kulübü Tenis Takımı, ulusal şampiyonalarda Antalyayı başarıyla temsil etmeyi sürdürüyor. Türkiye Tenis Federasyonunun, Mersinde ve Marmariste düzenlediği 12 Yaş Turnuvasında kortlarda Kepez fırtınası esti. Mersindeki turnuvada Kepez Belediyesporlu Kutlay Korkmaz, partneri Mert Zincirli, çift erkeklerde şampiyon oldu. Kepez Belediyespor, Marmaristeki 12 Yaş Turnuvasına da damgasını vurdu. Kepez Belediyesporlu Salih Teke, tek erkeklerde şampiyon olurken, yine kulübün sporcusu Yavuz Tur 2incilik kürsüsüne çıktı. Kepez Belediyesporlu tenisçiler Yavuv Tur ve partneri Can Öztüzün çift erkeklerde 1inci olurken, Ezgi Topuz ile partneri Esen Kökçe 2incilik elde etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, elde edilen derecelerden dolayı Tenis Takımının antrenörlerini ve sporcularını tebrik etti.
Kepez Belediyespor Kulübü Tenis Takımı Baş Antrenörü Nurgül Köktürk de başarılarından dolayı 12 Yaş Antrenörü Turgut Korkutu ve sporcuları kutladı. Köktürk, kazandıkları şampiyonluklarla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün ilçeyi sporun merkezi yapma çalışmalarına destek verdiklerini söyledi. Alt yapıdan yetiştirdikleri sporcuların turnuvalarda şampiyon olmasından gururlandığını belirten Baş Antrenör Köktürk, bundan sonrada Antalyanın, Kepezin yüzünü yeni şampiyonluklarla güldürmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.