Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KOSOVALI GENÇLERDEN TÜTÜNCÜYE ZİYARET 19.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:10Kosova Demokratik Türk Partisi Gençlik Kolları Heyeti, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Kosova heyeti, Kosovalı Türklerin selamını getirdi.
Gençlik Kolları Eğitim Seminerine katılım için Türkiyeye gelen Kosova Demokratik Türk Partisi Gençlik Kolları Heyeti Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Dostluk ve kardeşlik bağının önemini vurgulayan Başkan Tütüncü, Kosovadaki Türk gençleri ile Türkiyedeki gençlerin ilişki içerisinde olması çok sevindirici. Kosova, Bosna, Bosna Hersek gibi Balkanlardaki soydaşlarımızla yakın temasta olmayı hedefliyoruz. Her fırsatta da gereğini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Geçtiğimiz günlerde Bosna Hersekin bir belediyesi ile kardeş şehir olduk. Kosovada da ilişkilerimizi sürdürme kararlılığındayız. Sizler bizlerin canı ciğerisiniz. Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Ortak bir medeniyetimiz ve kültürümüz var. Sizler mesafe olarak uzak olsanız da gönüllerimiz birdir. İnşallah önümüzdeki süreçte de sizleri buraya tekrar tekrar bekliyoruz. Bu ziyaretinizden dolayı çok memnunum. Ülkenize döndüğünüzde soydaşlarımıza çok çok selamlar götürün. şeklinde konuştu.
Hakan Tütüncünün sözlerine katıldığını belirten Heyet Başkanı Sencor Karamuço, Türkiyenin her zaman yanımızda olduğunu bilmekten çok mutluyuz. Gelecek yıllarda da kardeşliğimizin sürmesi ve artması tek dileğimizdir dedi.