Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZ SEZONU AÇIYOR 19.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:09Kepez sezonu açıyor
Kepez Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir, Beko Basketbol Liginin 20092010 sezonunun ilk çalışmasını 20 Ağustos Perşembe günü gerçekleştireceklerini söyledi.
Beko Basketbol Liginde üst sıraları hedefleyen Kepez Belediyespor, sezonu açıyor.
Kırmızı-mavili takım, sezonun ilk antrenmanını Kepez Belediyesi Spor Salonunda 20 Ağustos Perşembe günü saat 15.00te yapacak. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kepez Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erkin Demir, Yardımcı Antrenör Mehmet Bitim yönetiminde, 9 oyuncu katılımıyla sezon hazırlıklarına başlayacaklarını söyledi. Demir, yabancı oyuncuların önümüzdeki günlerde, A Milli Takım kadrosunda bulunan Ersin Görkemin ve Fatih Solakın ise Avrupa Şampiyonasındaki maçların bitiminden sonra takıma katılacağını ifade etti. Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Demir, takımın Yıldız An-deva Hastanesinde 21 Ağustos Cuma günü sağlık kontrolünden geçeceğini de belirtti.
Demir, Baş Antrenör Halil Ünerin, Çek Kanununa Muhalefet iddiasıyla çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanması nedeniyle sezon hazırlıklarına geç başladıklarını kaydetti. Kepez Belediyesporun antrenör sorunu yaşamadığının altını çizen Mustafa Erkin Demir, Sayın Halil Üner, Türk basketbolunda birçok başarıya imza atmış, kariyeri tartışılmayacak çok değerli bir spor adamımıdır. Tecrübesiyle de Kepez Belediyespora basketbol adına artılar kazandırmıştır. Sayın Halil Ünerin, adli bir suçtan dolayı tutuklanması da bizleri derinden üzmüştür
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün destekleriyle Avrupa kupalarını hedefleyen bir takım kurduklarının altını çizen Kepez Belediyespor Başkanı Demir, Kepez Belediyespor büyük bir camiadır, kişilere bağlı değildir. Başarı bir ekip işidir. Kepezlilerin gönlü rahat olsun. Bu yıl onlara keyifli, gururlanacakları maçlar izlettireceğiz. Takımın ve yönetimin bir aile gibi birbirine kenetlenebilmesi için elimizden gelen tüm çabayı harcayacağız ve bu amaca uygun bir kadro oluşup oluşmayacağı konusunda Antalyalılar ve Kepezliler hiçbir endişeye kapılmasın. Sezon içerisinde takımın gücünü tüm sporseverler görecek ve bu takımı desteklemenin mutluluğunu yaşayacaklar diye konuştu.