Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN TÜTÜNCÜYE ZİYARET 18.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:08Tütüncü, Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Öğretim Kurumu(YÖK) Ulusal Öğrenci Konseyi Başkanı Sinan Kartalı ve Konsey Üyelerini makamında kabul etti. Öğrenci konseylerini önemsediğini belirten Başkan Tütüncü, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevi sırasında çalışmalarını yakından takip ettiği öğrenci konseylerinin, çok sesliliğin ve demokratik kültürün gelişimine katkı sağladığını kaydetti.
Gençlik konseylerinin, Türkiye gelişimi için çok hayırlı işler yapacağını ifade eden Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: Öğrenci konseylerinde yer alan arkadaşlarımızın, Türkiyenin yönetimiyle, siyasi, politik gelişmeleriyle yakından ilgilendiğini biliyorum. Gençlerin, siyasi gelişmeleri yakından takip etmesi, medeni platformlarda ülke yönetimiyle ilgili düşüncelerini ifade etmeleri de ülke demokrasisi ve kamu yönetimi bakımından çok olumlu gelişmeleri beraberinde getirecektir.
Dünyadaki yenileşme hareketlerinin temelinde gençlerin olduğunun altını çizen Kepez Belediye Başkanı, Ulusal Öğrenci Konseyinin de, insan hakları ve demokrasi alanında yapacağı çalışmalarla Türkiyeye yeni soluklar kazandıracağını, yeni ufuklar açacağını vurguladı.
Türkiye Cumhuriyeti YÖK Ulusal Öğrenci Konseyinin, yapacağı çalışmalara destek vermeyi sürdüreceklerinin altını çizen Başkan Hakan Tütüncü, Bundan sonraki süreçte, farklı zeminlerde demokratik kültürün gelişimine katkı sağlamış oluruz. dedi.
Türkiye Cumhuriyeti YÖK Ulusal Öğrenci Konseyi Başkanı Sinan Kartal da, Akdeniz Üniversitesinde gerçekleştirdikleri 3. Olağan Genel Kurul Toplantısına katkılarından dolayı teşekkür etmek amacıyla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret ettiklerini söyledi. Tütüncünün, Türkiyenin en genç belediye başkanı olmasının gençleri gururlandırdığını bildiren Kartal, Örnek aldığımız Sayın Tütüncünün, genç yaşta belediye başkanı olması, biz gençlerin siyasette, ülke yönetiminde yer almasıyla ilgili özgüvenini artırdı. ifadesini kullandı.
Ziyarette Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da bulundu.