Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
KEPEZ DEN İKİ PARK 14.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 23:03Kepez Belediyesi, Varsak Karşıyaka ve Teoamanpaşa Mahallelerinde park çalışması başlattı. Karşıyaka Mahallesindeki parkta meydan, havuz ve yürüyüş yolu ve basketbol sahası yer alacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, program dahilinde, ihtiyaca göre, eşit hizmet anlayışıyla mahallelerin alt ve üst yapı sıkıntılarını çözmeyi sürdürüyor. Tütüncü, asfalt çalışmasıyla çamur ve toz çilesinden kurtardığı mahalleleri, yeni parklarla da güzelleştiriyor.
4 aylık görev süresinde 12 parkı ilçeye kazandıran Başkan Tütüncü, Varsak Karşıyaka ve Teomanpaşa Mahallelerine de park yapıyor.
Kepez Belediyesi, asfalt çalışmasıyla çamur ve toz derdinden kurtardığı Varsak Karşıyaka Mahallesine 2inci parkını da kazandırıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fatih Terim Caddesinde, 3 dönümlük parkın inşasına başladı. Fıskiyeli havuzun, meydanın yer alacağı parkta, basketbol sahası, yürüyüş yolları, fitness aletleri, çocuk oyun seti ve oturma alanları da bulunacak. Meydanı ve spor temasıyla mahalleyi güzelleştirecek olan park, mahalle sakinlerinin hem spor hem de sosyal yaşam alanı ihtiyacını karşılayacak. Karşıyaka Mahallesi Gürdal Sitesinin yanındaki 1,5 dönüm alandan oluşan parkın yapımını da büyük oranda tamamlandı.
Kepez Belediyesi, 2inci park çalışmasını da Teomanpaşa Mahallesinde gerçekleştiriyor. 1 dönümlük alanda yapımına başlanan parkta, çocuk oyun grubu, oturma alanları ve fitness aletleri yer alacak.
İki parkın da kısa sürede tamamlanarak, mahalle sakinlerinin hizmetine sunulması hedefleniyor.