Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN BAŞARIYA ÖDÜL. 04.08.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 22:41Tütüncü, Yükseliş Mahallesindeki Demir Pençe Spor Kulübünü ziyaret etti. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın da yer aldığı ziyarette Tütüncüye, mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi. Tütüncü de, vatandaşlarla yakından ilgilenerek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Başkan Tütüncü, daha sonra Demir Pençe Spor Kulübünün salonuna giderek sporcularla bir araya geldi.
Tütüncü, kickboksta Avrupa Şampiyonu olan Demir Pençe Spor Kulübü sporcuları Volkan Başaka, Mehmet Köktaşa, Kickboks Antalya İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Yasin Urluya ve Demir Pençe Spor Kulübü Başkanı Hasan Urluya teşekkür plaketi verdi.
Yasin Urlu da Başkan Hakan Tütüncüye, fahri siyah kuşak ve kulübün şortunu hediye etti.
Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan da, mahalleyi onurlandırdığı için Tütüncüye bir tablo takdim etti.
Burada bir açıklama yapan Başkan Hakan Tütüncü, gençlerin spora yönlendirilmesinin önemli olduğunu belirterek, konuşmasını şöyle sürdürdü: Genç nüfusun Antalyada yoğun olarak yaşadığı Kepezde, gençlerimizin spora yönlendirilmeleri, onların sosyal bakımından gelişmelerine, hem bedenen hem de zihnen toplumumuzun içerisinde çok daha sağlıklı bireyler olarak var olmalarını sağlayacaktır. Gençlerimiz, başta uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkların tuzağından da sporla kurtulacaktır.
Demir Pençe Spor Kulübünün sporcularının uluslar arası şampiyonlarda Antalyayı temsil etmelerinin, ay yıldızlı bayrağı göndere çektirmelerinin gurur verici olduğunu ifade den Kepez Belediye Başkanı, genç sporculara seslenerek, İnanıyorum ki, sizlerin içinden yarın bu spor dalında çok daha ileriye giden arkadaşlarımız çıkacaktır. Sizler, gerek müsabakalar vesilesiyle il ve ülke dışına çıktığınızda Antalyamızın tanıtımına katkı sağlayacaksınız. Dövüşmeyi sadece bir spor olarak algılayan gençler olmanızı temenni ediyorum. Toplumumuzun ihtiyacı, kavgaya değil, sevgiye, birliğe ve beraberliğedir. Bunu asla unutmayın. Bizler bütün gönüllere sevginin damgasını vurmayı kendimize düstur edinmeliyiz. Sevginin mührünü vurmak, yumrukları vurmaktan çok daha büyüktür ve etkilidir. Her zaman sizlerle birlikteyim. Üzerime düşen ve varsa sizler için yapmaya hazırız şeklinde konuştu.
Tütüncünün konuşmasının ardından Demir Pençe Spor Kulübünün sporcuları, mini bir gösteri maçı da yaptı.
Spor kulübünün ziyaretinin ardından Başkan Tütüncü, Dokuma esnafını da ziyaret etti. Ziyaret sırasında Tütüncü, evlerinin balkonlarında dinlenen vatandaşlarla da sohbet etti, hal ve hatırlarını sordu.