Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN GAZİYE MORAL ZİYARETİ. 31.07.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 22:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yeşilyurt Mahallesinde oturan Gazi Ali Yöncüye (24) moral ziyaretinde bulundu.
İlçede yaşayan gazilerimize ziyaretiyle moral veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kore Gazisi Muzaffer Kayseri nin ardından Gazi Ali Yöncüyü deYeşilyurt Mahallesindeki evinde ziyaret etti. Tütüncü, 2006 yılında askerliğini yaptığı Sarıkamışta geçirdiği rahatsızlık sonuca boynundan aşağısı felç olan ve yatağa mahkum yaşayan Yöncüye, ailesine geçmiş olsun dileğinde bulundu. Aileye bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Başkan Tütüncü, her zaman yanında oldukları şehit yakınları ve gazilerin ihtiyaçlarının karşılanması için de gerekeni yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Ziyarette Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ve Yeşilyurt Mahalle Mehmet Karadeniz de yar aldı.