AKDENİZ TVDEN TÜTÜNCÜYE ZİYARET. 16.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:39
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Televizyonunun yayınlarıyla Antalyanın tanıtımına büyük katkı sağladığını söyledi.
Akdeniz Televizyonu yöneticileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Akdeniz Televizyonu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Aksoy, Genel Yayın Yönetmeni Oktay Göcüm ve Haber Müdürü Sibel Atasoy yer aldı. Akdeniz TV yöneticileri, Tütüncüye başkanlık görevinde başarılar dileyerek, Kepez Belediyesinin hizmetlerinin kamuoyuna tanıtımına da gerekli desteği vereceklerini ifade ettiler. Akdeniz TVnin yayınlarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Hakan Tütüncü de Her türlü teknik imkanı olan ve iyi bir televizyoncu ekibi bulunan Akdeniz TVnin bundan sonra da çok daha güzel, kaliteli yayınlar yapacağına inanıyorum. dedi. Tütüncü, Akdeniz TVnin, yayınlarıyla Antalyanın tanıtımına büyük katkı sağladığını belirterek, şunları söyledi: Sadece televizyonculuk değil, Antalya ile ilgili bilgileri kamuoyuna duyurarak, kentin tanıtımını yapıyorsunuz. O bakımdan yapmış olduğunuz çalışmalara destek olmamız Antalya duyarlılığımızın, hizmet etme aşkımızın bir tezahürüdür. Antalyanın tanıtımı için Akdeniz Televizyonuna her türlü desteği sağlamaya hazırız. Antalyanın tanıtımı için birlikte ve beraber olacağız.
|
|
|
|