Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
MEZUNİYET BELGELERİNİ TÜTÜNCÜDEN ALDILAR. 12.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:29Göreve geldiği günden itibaren onlarca okulu ziyaret eden, öğrencilerin daha kaliteli eğitim şartlarına kavuşması için çalışan Tütüncü, 20082009 eğitim-öğretim yılının sonunda da öğrencileri yalnız bırakmadı. Başkan Tütüncü, Kültür İlköğretim Okulunun mezuniyet törenine katıldı. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kayanın da bulunduğu törende Okul Müdürü Cüneyt Karatekin, Tütüncüye eğitime desteğinden dolayı teşekkür plaketi sundu. Törende konuşan Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilerin sevincini, heyecanı paylaştığı için mutlu olduğunu belirterek, Mezun olan bütün arkadaşlarımıza bundan sonraki eğitim süreçlerinde başarılar diliyorum. Bu okulda birçok dostluklar edindiğiniz kanaatini taşıyorum. Kurmuş olduğunuz muhabbeti, dostluğu ileriye taşımanızı istiyorum. şeklinde konuştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasının ardından 8/A sınıfı öğrencilerine mezuniyet belgelerini vererek, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi.