Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜ, ANTALYASPORUN ŞAMPİYONLUK PASTASINI KESTİ. 11.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Bayanlar 1. Ligine yükselen Antalyaspor Bayan Futbol Takımı ve 20082009 PAF Ligini lider bitiren Antalyaspor PAF Takımı ile birlikte Beach Parkta şampiyonluk pastası kesti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Bayanlar 1. Ligine yükselen Antalyaspor Bayan Futbol Takımının ve 20082009 PAF Liginde şampiyon olan Antalyaspor PAF Takımının Beach Parktaki şampiyonluk kutlamasına katıldı. Tütüncüye, futbolcular, teknik heyet ve kulüp yöneticileri, desteklerinden, katılımından dolayı teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, takım kaptanları, teknik heyet ve kulüp yöneticileriyle birlikte şampiyonluk pastasını kesti. Burada bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü,
Antalyasporumuzun gönlümüzdeki yeri bambaşkadır. Antalyaspor, gerçekten bu şehre güzellik katan çok önemli bir değerdir. dedi.
Antalyalılar adına Antalyasporun başarılı olmasını çok istediğini belirten Tütüncü, şöyle devam etti: Bu bakımdan elimde ne geldiyse bugüne kadar Antalyaspora esirgememeye gayret ettim. Bundan sonra da esirgemeyeceğim. Bugün, Antalyaspor Bayan Takımının 1.lige çıkması ve Antalyaspor PAF Takımının şampiyon olması büyük bit gurur meselesidir. İnşallah bundan sonra çok daha büyük başarıları, birlikte, beraber elde edeceğiz. dedi.
Başkan Tütüncü, Antalyaspor Bayan Takımı, Antalyaspor PAF Takımı futbolcularını, teknik heyeti ve kulüp yöneticilerini başarılarından dolayı kutladı.
Şampiyonluk kutlamasına Kepez Belediye Başkan Yardımcıları Ali Fuat Uslu ve Gürsel Kaya da katıldı.