Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
TÜTÜNCÜDEN ENGELLİLERE DESTEK. 10.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:23Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunları nda dereceye giren Antalya Merkez İşitme Engelliler İlköğretim Okulu na yemek verdi; Antalya Görme Engelliler Gençlik Spor Kulübünü de makamında kabul etti.
Tütüncü, bedensel engellilerin hayata tutunma mücadelelerine destek vermeyi sürdürüyor. Başkan Tütüncü, makamında kabul ederek kutladığı Türkiye İşitme Engelliler Spor Oyunları nda dereceye giren Antalya Merkez İşitme Engelliler İlköğretim Okulu na teşekkür yemeği verdi. Tek Sarnıç mesire alanındaki Park Doyumdaki yemeğe sporcular, aileleri ve öğretmenleri katıldı. Bedensel engellilerin başarısından gurur duyduklarını belirten Tütüncü, Her zaman sizin yanınızdayım, emrinizdeyim. Sosyal yaşam alanınızdaki engelleri kaldırmak için çalışacağız. dedi.
Antalya Görme Engelliler Gençlik Spor Kulübü Başkanı Kemal Parlak, Başkan Yardımcısı Kamil Çam ve kulübün sporcusu Aysun Arslantaş, Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Aksarayda 1921 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Bayanlar Golbol Şampiyonasına katılacaklarını belirten Kemal Parlak, Kepez Belediyesi Spor Salonunu, kendilerine tahsis ettiği için ve desteklerinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Antalya Görme Engelliler Spor Kulübüne, Aksarayda düzenlenecek olan golbol şampiyonasında başarılar dileyerek, Her zaman sizlerin emrindeyim. dedi.