Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’in kızlarından ilk galibiyet
8 Mayıs 2024, Çarşamba - 10:51Türkiye Şampiyonası'nda çıktığı ilk maçını 64-42 kazanan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile karşılaşacak.
Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan 16 takım arasındaki Kepez’in pota sultanları, Bolu Artı Akademi ile yaptıkları ilk maçını 64-42 gibi üstün bir skorla tamamladı. Mersin'de düzenlenen şampiyonada yer alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, karşılaşmayı baştan sona üstün götürdü. Şampiyonanın en güçlü rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş ile de oynayacak olan Kepezliler, gruplarından çıkarak finallere kalmak istiyor. İlk 8'de şampiyonayı tamamlamalarının da kendileri için avantaj olduğunu belirten Basketbol Koordinatörü Besim Güvenç, bu sayede sonraki sezon da Antalya şampiyonu olmaları halinde elemesiz olarak tekrar Türkiye Şampiyonasına katılabileceklerini söyledi.