Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’in kızları şampiyonlarla oynayacak
3 Mayıs 2024, Cuma - 10:51Fenerbahçe ve Beşiktaş karşısında Türkiye Şampiyonluğu kupasını kovalayacak olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı son antrenmanlarını yaptı.
Anadolu Şampiyonasındaki 5 karşılaşmanın 4'ünü kazanarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan 16 takım arasındaki Kepez’in pota sultanları, 6-12 Mayıs Mersin’de güçlü rakiplerine karşı ter dökecek. Hedeflerinin en az ilk 8’e girebilmek olduğunu belirten Basketbol Koordinatörü Besim Güvenç, “Bunu başarırsak ve yeni sezonda yine Antalya şampiyonu olursak, elemelere girmeden direkt olarak Türkiye Şampiyonası’na katılabiliriz. Bu da Antalya basketboluna seviye yükseltmek anlamı taşıyor.” dedi.