Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
GALERİCİLERDEN TÜTÜNCÜYE ZİYARET. 09.06.2009
9 Ekim 2009, Cuma - 20:20Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehir merkezindeki galericiler sıkıntısının, hem vatandaşın hem de esnafın haklarını koruyacak bir çalışmayla çözülebileceğini söyledi.
Kepez Otomobilciler ve Galericiler Derneği Üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Ruhi Beşiktaş, başkanlık görevinde başarılar dilediği Tütüncüye, yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü de, galerici esnafının ticaretini rahat bir şekilde yapabilmesinden yana olduklarını söyledi. İçişleri Bakanlığının, şehir merkezindeki otomobil galerilerinin şehir merkezlerinin dışına alınmasıyla ilgili genelgesinin bulunduğunu anımsatan Tütüncü, şunları söyledi: Galerici esnafımızın, ticaretini sıkıntı yaşamadan, rahat bir şekilde yapmasından yanayınız. Vatandaşlarımızın da otomobil galerilerinden olumsuz şekilde etkilenmemesi gerekir. Hem halkımızın hem de esnafımızın haklarını korumak bizim için çok çok önemlidir. Bu hassasiyeti dikkate olarak şehir merkezlerindeki galeri sorununun çözüme kavuşturulması gerektiğine inanıyorum. Kentimizde bu soruna Antalya Valiliği ve belediyeleri kalıcı bir çözüm bulacaktır